انجام پاورپوینت حرفه ای دفاع پایان نامه خودشکوفایی گرایش بنیادی هر شخصی برای تحقق بخشیدن هر چه بیشتر توانایی ها و به کمال رساندن خود، تحقق بخشیدن به تمام استعدادها، و رشد همه جانبه روح و روان به صورت هماهنگ و یکنواخت و میل به خلاق شدن به تمام معنی است. در این پژوهش با استفاده از روش کتابخانه ای به شیوه (توصیفی ـ تطبیقی) به مفهوم خودشکوفایی از منظر اسلام (قرآن، احادیث) و روانشناسی با تاکید بر (مازلو، راجرز) پرداخته شده، و سعی شده است، این دو دیدگاه مورد بررسی قرار گیرد.

خلاصه سازی علمی و حرفه ای دفاع پایان نامه از منظر اسلام خودشکوفایی رسیدن به کمال و مقام قرب الهی به کار رفته است: بر اساس آیات و روایات این رشد حد و مرز نشناخته و تا هر کجا که انسان بخواهد و تلاش کند ادامه می یابد. و اما از منظر روانشناسان انسان گرا افرادی که در زندگی شخصی بسیار مستحکم و موفق هستند و در جامعه نیز افرادی خلاق و حامی دیگران، آنها انسان های کامل و خودساخته ای هستند که در روان شناسی انسان گرا به آنها انسان های خودشکوفا گفته می شود. حاصل تحقیق این است که در دو دیدگاه تفاوت و شباهت هایی وجود دارد.

در سفارش انجام پاورپوینت شیک و زیبای دفاع پایان نامه در روانشناسی و اسلام هر دو رفع نیازها، را موجب پیشرفت انسان می دانند، اما اسلام کمال را در گرو نزدیکی به خدا می داند از این جهت تفاوتی بنیادی با روانشناسی دارد. تفاوت های دیگر اینکه در اسلام، خدا، محور تمام امور است و تنها راه رسیدن به خودشکوفایی فقط با نزدیک شدن به خداوند امکان پذیر است. ولی از دید روانشناسی، انسان موجودی مستقل و یگانه پنداشته می شود و تنها به خود وخواسته هایش توجه دارد و هر چه را که خود صلاح بداند، انجام می دهد .

در این پاورپوینت حرفه ای و علمی میتوان کلید واژه های زیر را مشاهده نمود :

انجام سفارش تحقیق کلاسی روانشناسی

انجام سفارش  مقاله کلاسی روان شناسی اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *