ارائه خوب چیست؟

ساخت پاورپوینت،انجام پاورپوینت،سفارش ساخت پاورپوینتشاید برای شما هم پیش آمده باشد که در کنفرانس، نمایشگاه، همایش، جلسه دفاع، ارائه کلاسی و… شرکت کرده باشید و از نزدیک شاهد سخنرانی افرادی باشید که با استفاده از یک سری اطلاعات که از قبل آماده کرده‌اند و در حال صحبت در مورد موضوع اطلاعات از قبل آماده کرده‌اند، هستند. در این جلسات، شما شاهد هستید که هر چقدر مطالب داخل فایل ارائه، دارای انسجام، کیفیت، دقت، گرافیک و… بالاتری باشند، به شما کمک بیشتری خواهد کرد تا بر موضوعی که در آن شرکت کرده‌اید، مسلط‌تر شوید.

تیم آوا پروژه، به شما کمک می‌کند تا از نظر کیفیت پروژه ارائه ارتقا پیدا کنید. برای مثال در صورتی که مطلب شما از قبل آماده شده باشد و صرفا نیازمند تهیه یک فایل پاورپوینت هستید، می‌توانید چند پروژه در سطح‌های مختلف برای فایل خود داشته باشید که در زیر به آن اشاره می‌کنیم:

الف) اگر پاورپوینت ساده بخواهید، صرفا مطالب شما در صفحات طراحی می‌شود و به شما امکان می‌دهد که با استفاده از نرم افزار پاورپوینت، یک فایل ساده را ارائه دهید. این مورد تنها برای افرادی که دانش آموز هستند، توصیه می‌شود، چرا که صرفا مطالب برای آنها اهمیت دارد و ساختار و گرافیک ارائه اهمیت چندانی ندارد.

ب) پاورپوینت نیم حرفه‌ای، این مدل از پاورپوینت به شما و مطالب شما کمک می‌کند تا مطالب خود را با اصول زبان مورد نظر خود، ارائه دهید. یکی از اصول‌های مد نظر که در یک فایل ارائه به آن توجه می‌شود، تعداد کلمات در هر صفحه است. یک صفحه پاورپوینت نباید بیشتر از 50 کلمه داشته باشد و یا بیشتر از دو تصویر یا دو جدول در صفحه داشته باشد! از طرفی در این مدل از طراحی، ساختار پاورپوینت شما صرفا دارای افکت خواهد بود. این نوع از پاورپوینت بیشتر در ارائه کلاسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ج) پاورپوینت حرفه‌ای، این نوع از طراحی علاوه بر اصول یاد شده در مورد «ب» دارای گرافیک، افکت، انیمیشن خواهد بود و از طرفی مطالب شما از نظر ویراستار نگارشی به صورت کامل رعایت می‌شود. این مدل از پاورپوینت بیشتر در ارائه‌های پایان نامه و پروژه‌های تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

د) ساخت پاورپوینت، در صورتی که شما موضوع خاصی مد نظر دارید ولی در تهیه مطلب آن، فرصت کافی ندارید می‌توانید علاوه بر نوع پاورپوینت‌های یاد شده در بالا، با پرداخت هزینه‌ای بیشتر نوع تهیه پاورپوینت از صفر تا صد را از ما درخواست کنید.

در موارد بالا، هزینه‌ها به صورت ثابت هستند ولی زمانی که شما در نوع زمان درخواستی خود، عجله دارید و کار خود را به صورت فوری می‌خواهید، باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید تا مطلب مورد نظر شما کمتر از معمولا 24 ساعت بدست شما برسد.

برای درخواست پروژه مد نظر، شما می‌توانید از ما کمک بخواید تا با پرداخت هزینه کم، به راحتی پروژه مورد نظر خود را بدست آورید.

کلمات کلیدی: پاورپوینت، انوع پاورپوینت، پاورپوینت ارزان، پاورپوینت تجاری ارزان، درخواست پاورپوینت تجاری، درخاست پاورپوینت دانشجویی، قیمت پاورپوینت، قیمت ارزان پاورپوینت، ساخت پاورپوینت ارزان قیمت، پاورپوینت آوا پروژه، تیم آوا تایپ، تایپ پروژه پاورپوینت

جهت سفارش پاورپوینت و یا تایپ آنلاین کلیک کنید

جدول قیمت و هزینه ساخت و سفارش پاورپوینت -> تعرفه پاورپوینت

جهت انجام پروژه های پکت تریسر اینجا

کلیک کنید.

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات سفارش انجام پاورپوینت را از ما درخواست نمایید.

یک پاسخ

  1. با سلام و خسته نباشید
    برای دانشجویانی که زمان کافی ندارند تا مطالب مفید و مهم برای دفاع از پایان نامه خود ندارند سایت شما بهترین روش است تا دانشجویان مطالب ارزنده را در پاور خود ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *