آیا در تبدیل فایل ورد به پاورپوینت مشکل دارید؟ این مشکلی است که بسیاری از دانشجویان و اسانید محترم با آن مواجه هستند. درست است اگر با استفاده از ایمپورت و اکسپورت و نرم افزارهایی که به منظور تبدیل فایل ورد به پاورپوینت طراحی شده اند استفاده نمایید ، کیفیت کار ، آنطوری که می خواهید در نمی آید. نکته در این است که نرم افزار مایکروسافت ورد یک واژه پرداز است و برای واژه پردازی طراحی شده است، اما پاورپوینت یک نرم افزار جهت ارائه و پرزنت است و بنابراین المانهای طراحی در آن بسیار مهم هستند.

تبدیل ورد به پاوروپوینت،تهیه پاورپوینت از فایل ورد،تبدیل pdf به ورد

چنانچه بر روی کیفیت پرزنت خود حساس هستید ، هرگز فایل ورد را مستقیما به پاورپوینت تبدیل نکنید ، بلکه با استفاده از کمک یک متخصص انجام پاورپوینت ، اسلایدهای پاورپوینت را یکی یکی مجددا طراحی نمایید. تیم متخصص تایپ و پاورپوینت آوا آماده همکاری با شما عزیزان در خصوص تهیه پاورپوینت از روی فایل وورد می باشد. همچنین چنانچه فایل شما دارای فرمتی به جز ورد میباشد نیز ما آماده طراحی اسلایدهای پاورپوینت شما می باشیم. به عنوان مثال تهیه پاورپوینت از روی فایل pdf و سایر فایلها نیز در مجموعه ساخت پاورپوینت و انجام پاورپوینت آوا ارائه می شود.

جهت سفارش پاورپوینت و یا تایپ آنلاین کلیک کنید

جدول قیمت و هزینه ساخت و سفارش پاورپوینت -> تعرفه پاورپوینت

جهت انجام پروژه های پکت تریسر اینجا

کلیک کنید.

همچنین شما می توانید خدمات سفارش انجام پروژه های پکت تریسر و خدمات سفارش پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام پایان نامه و خدمات سفارش پاورپوینت و خدمات سفارش تایپ و خدمات فروش پسته و خدمات تایپ آنلاین و خدمات سفارش ترجمه و خدمات انجام پروژه برنامه نویسی و خدمات انجام SPSS و خدمات برنامه نویسی اندروید و خدمات سفارش انجام پاورپوینت را از ما درخواست نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *